Nie tylko rozrywkowe Władysławowo
Nie tylko rozrywkowe Władysławowo
Władysławowo to bardzo popularny kurort wśród młodzieży. Zapewne jest to przyczyną tego iż miasto to uważa się ogólnie za pełne zgiełku i imprezowego hałasu. Kilka klubów na plaży, ciekawe miejsca z codziennymi dyskotekami do rana w centrum miasta musi robić swoje. Na pewno ma to swoje plusy i minusy, tym bardziej, że gdyby porównać to co turystycznie Władek jest na w stanie zaoferować z pobliskim Helem to wypada dość blado. W deszczowe dni Władysławowo nie ma czym zająć turystów, lokale gastronomiczne ( Bary i puby Władysławowo ) stoją na niskim poziomie, puby podobnie, nie mówiąc o ilości obiektów do zwiedzania.

Mimo to jest kilka miejsc godnych polecenia. Zachęcamy do odwiedzenia Centrum Turystyki Aktywnej, gdzie oprócz jazdy konnej organizowanych jest wiele innych nawet ekstremalnych rozrywek - jak jazda na quadach, były także pokazy pojazdów 4x4. Jak aktywnie nie nie można zapomnieć o sportach wodnych, tutaj naprzeciw wychodzi nam część gminy Władysławowo - Chałupy, spora ilość kempingów i szkółek pozwoli nauczyć się każdemu z nas pływać na desce.

Jeśli chodzi o zwiedzanie to trzeba zobaczyć Izbę Pamięci Generała Hallera oraz Muzeum Motyli, gratką dla ludzi bez lęku wysokości jest wieża widokowa w Domu Rybaka, więcej obiektów turystycznych znajdziesz na Turystyka Władysławowo